KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 11075621
nr 1107 5621
Kopparstick
1800-tal, S. t Stefans martyr, motivet: 42x55
Kondition: vikskada
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 8 maj 2017
kl 20:15:10
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr